Rankingi Produktów

Ranking Gier PlayLink na PS4 w 2023 r.

Autor Edyta Jaworska
Edyta Jaworska19.09.20237 min.
Ranking Gier PlayLink na PS4 w 2023 r.

Gry imprezowe na konsolę PlayStation 4 zyskały nowy wymiar dzięki usłudze PlayLink. Pozwala ona bawić się w gry z rodziną i znajomymi bez konieczności korzystania z kontrolera. Wystarczy smartfon lub tablet i można od razu dołączyć do zabawy. Sprawdźmy zatem, jak prezentuje się ranking najlepszych gier na PlayLink w 2023 roku.

Typy gier dostępnych w PlayLink

PlayLink oferuje szeroki wybór gier przeznaczonych specjalnie z myślą o wspólnej zabawie. Znajdziemy tutaj zarówno tytuły kooperacyjne, wymagające ścisłej współpracy między graczami, jak i rywalizacyjne produkcje, które sprawdzą się świetnie podczas imprez. Nie brakuje również gier quizowych, karaoke czy zręcznościowych minigier, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Gry wymagające współpracy graczy

Jedną z najmocniejszych stron PlayLink są gry kooperacyjne, które wymagają ścisłej współpracy między uczestnikami. Świetnym tego przykładem jest Hidden Agenda, w której grupa graczy wciela się w detektywów próbujących rozwiązać zagadkę kryminalną. Każda osoba dysponuje innymi informacjami i wspólnie musicie podjąć właściwe decyzje. Podobnie w grze Knowledge is Power rywalizujecie i współpracujecie, odpowiadając na coraz trudniejsze pytania z różnych dziedzin wiedzy.

Gry rywalizacyjne dla dużych grup

PlayLink to również świetna okazja do rywalizacji w gronie znajomych. Frantics jest szaloną grą imprezową, w której wykonujecie coraz dziwniejsze zadania i zbieracie punkty. Im was więcej, tym lepiej! Podobny charakter ma That's You!, czyli gra, w której odpowiadacie na zabawne pytania na swój lub cudzy temat. To świetny sposób, żeby się poznać i popękać ze śmiechu w grupie nawet kilkunastu osób.

Rozgrywka dostosowana do dużej liczby graczy

Kluczowym kryterium oceny gier na PlayLink jest to, jak dobrze sprawdzają się one w dużym gronie. Najlepsze tytuły pozwalają bawić się grupie nawet kilkunastu osób bez problemu. Ważne jest też, aby rozgrywka była dynamiczna i angażująca dla wszystkich uczestników. Gry, które wymagają długiego oczekiwania na kolejkę nie zapewniają tak dobrej zabawy.

Prosta obsługa dla każdego

Gry PlayLink powinny być intuicyjne w obsłudze i łatwe do opanowania dla każdego uczestnika, niezależnie od jego doświadczenia z grami. Nawigacja wyłącznie przy pomocy smartfona lub tabletu bez kontrolera sprawia, że nawet osoby niemające styczności z grami mogą bez trudu włączyć się do zabawy. Dlatego prostota rozgrywki to kluczowa zaleta.

Wciągająca zabawa dla wszystkich

Najlepsze gry na PlayLink to nie tylko dobra zabawa dla graczy, ale też świetny widok dla publiczności. Ogromnym atutem są więc nie tylko same zadania do wykonania, ale też humor, mnóstwo zabawnych animacji i wcieleń. Im więcej dynamiki, tym łatwiej wciągnąć w rozgrywkę zarówno tych przy konsoli, jak i obserwatorów.

Najwyżej oceniane gry w rankingach

Knowledge is Power

To jedna z najwyżej ocenianych gier imprezowych na PlayLink. Zabiera nas w intelektualną podróż, gdzie odpowiadamy na coraz trudniejsze pytania z 17 kategorii - od rozrywki, przez sport, po naukę i technologię. Gracze rywalizują ze sobą w drużynach 2-6 osobowych. Pytania czytane są na głos, dzięki czemu świetnie nadaje się nawet dla większych grup. Dynamiczna rozgrywka, mnóstwo humoru i możliwość współpracy to przepis na świetną imprezę.

That’s You!

To gra imprezowa, która idealnie sprawdzi się podczas spotkań ze znajomymi. Zadaniem graczy jest udzielanie zabawnych i często kompromitujących odpowiedzi na pytania dotyczące ich samych oraz pozostałych osób. im więcej szczerych i zaskakujących odpowiedzi, tym lepsza zabawa! Gracze mogą też wymyślać pytania dostosowane do towarzystwa. Mnóstwo humoru i wspólnego śmiechu gwarantowane.

Frantics

To szalona gra imprezowa, w której zadania i wyzwania mnożą się w zawrotnym tempie. Z pomocą smartfonów musicie wspólnie jak najszybciej wykonywać coraz dziwniejsze polecenia. Od tańców, przez kalambury, po odwzorowywanie przedmiotów własnym ciałem. Im was więcej, tym lepiej! Gracze mogą też sabotować inne drużyny specjalnymi kartami. Rewelacyjna propozycja na duże imprezy.

Gry z najlepszą zabawą dla grupy

Ranking Gier PlayLink na PS4 w 2023 r.

SingStar Celebration

Kultowa seria SingStar w wydaniu imprezowym na PlayLink to gwarancja świetnej zabawy podczas wspólnego karaoke. Do wyboru ponad 30 hitów z różnych gatunków. Gra automatycznie dopasowuje tonację do możliwości wokalnych każdego gracza. Nowością jest teledysk w tle oraz mnóstwo zabawnych filtrów i efektów. Idealny sposób na imprezę w gronie przyjaciół lub na domówkę z rodziną.

Keep Talking and Nobody Explodes

Gra kooperacyjna, w której niezwykle ważna jest komunikacja. Jedna osoba widzi na ekranie bombę i stara się ją rozbroić, pozostali gracze mają instrukcje do rozbrajania i muszą ją poprowadzić krok po kroku. Mnóstwo humoru i emocji gwarantowanych. Świetnie sprawdza się w grupie od 4 do 10 osób. Dobrze bawi zarówno graczy przy konsoli, jak i publiczność.

Just Dance 2020

Najnowsza odsłona kultowej serii gier tanecznych to znakomita propozycja imprezowa w wydaniu na PlayLink. Do wyboru aż 40 przebojów z całego świata i 8 nowych trybów rozgrywki, w tym specjalny tryb dla dzieci. Prosta obsługa przez aplikację na smartfony pozwala bawić się nawet grupie kilkunastu tancerzy. Świetna zabawa i trening przy muzyce w jednym.

Gry imprezowe z trybem dla dzieci

Buzz! Junior: Buzzy Beats

Buzzy Beats to znakomita gra dla najmłodszych w formule PlayLink. Dzieci mogą wcielić się w członków zespołu i zostać piosenkarzami, perkusistami, gitarzystami itd. Mają do wyboru 12 popularnych piosenek dla dzieci. Prosta obsługa przez smartfona sprawia, że nawet 4-latki dadzą radę zagrać i bawić się muzyką z całą rodziną.

The Playroom VR

Gra na PlayStation VR, która pozwala całej rodzinie przenieść się do wirtualnego pokoju zabaw. Dzieci mogą bawić się wraz z robotami, rozwiązywać łamigłówki i współpracować w specjalnych misjach. Rodzice i opiekunowie mogą im towarzyszyć korzystając ze smartfonów lub kamer. Świetna, bezpieczna zabawa dla najmłodszych.

Party Animals: Minigames

Propozycja dla nieco starszych dzieci w wieku 5-12 lat. Zestaw 12 minigier imprezowych z muzyką i humorom w klimatach dżungli. Dzieci mogą rywalizować w różnych konkurencjach - śpiewie, tańcach, zbijaniu piñaty i wielu innych. Obsługa przez PlayLink pozwala dołączyć nawet 5 graczy. Świetna zabawa urozmaici każdą imprezę z dziećmi.

PlayLink otwiera zupełnie nowe możliwości dla gier imprezowych, które idealnie sprawdzają się podczas wspólnej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Dzięki prostej obsłudze przez smartfony i tablety, bawić może się nawet kilkanaście osób jednocześnie. To sprawia, że takie gry jak Knowledge is Power, That’s You! czy Frantics zapewniają świetną imprezę i niezapomniane wrażenia. PlayLink ma też gry dostosowane do zabawy z najmłodszymi, dzięki czemu cała rodzina może bawić się wspólnie. To z pewnością jedna z najlepszych funkcji PlayStation 4, która przyniosła rewolucję w gatunku gier imprezowych.

Podsumowanie

Usługa PlayLink na konsoli PS4 otworzyła zupełnie nowy rozdział w gatunku gier imprezowych. Dzięki intuicyjnej obsłudze przez smartfony, nawet kilkanaście osób może bawić się wspólnie bez żadnych ograniczeń. Najlepsze gry z tej oferty, jak Knowledge is Power, That’s You! czy Frantics gwarantują świetną zabawę w grupie. PlayLink ma też gry dostosowane do wspólnej rozgrywki dzieci i dorosłych. To doskonały sposób na urozmaicenie domówek i spotkań ze znajomymi. Jeśli szukasz nowych wrażeń na imprezie, koniecznie wypróbuj jedną z gier ze współdzielonym ekranem na PS4.

Najczęstsze pytania

W zależności od gry, w tryb współdzielonego ekranu może grać od 2 do 8 osób jednocześnie. Niektóre tytuły, jak That's You! pozwalają bawić się nawet grupie kilkunastu graczy.

Do gier PlayLink potrzebna jest konsola PS4, kontroler oraz smartfony lub tablety dla pozostałych graczy. Każdy gracz musi pobrać darmową aplikację PlayLink ze sklepu Google Play lub App Store.

Tak, gry PlayLink są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Dzięki smartfonom jako kontrolerom, każdy może bez problemu włączyć się do zabawy.

Tak, niektóre gry mają specjalne tryby dla dzieci lub pozwalają dostosować poziom trudności. Dzięki temu PlayLink umożliwia wspólną zabawę całej rodziny.

Gry na PlayLink dostępne są w cyfrowym sklepie PS Store na konsoli PS4. Część gier ukazała się również w pudełkowych wydaniach w sklepach.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ranking Paneli Słonecznych Exe Solar 2023
  2. Wybór krzesełka do karmienia: Jakie zapewni wygodę podczas posiłków?
  3. Ranking fotelików samochodowych 15-36 kg z isofixem w 2024 roku - TOP 8
  4. Wybierz najlepszy żel pod prysznic: przyjemność codziennej pielęgnacji
  5. Ranking najlepszych podstawek samochodowych isofix 2023 - TOP 12
Autor Edyta Jaworska
Edyta Jaworska

Cześć! Jestem Edyta Jaworska specjalizującą się w tworzeniu rankingów firm, produktów i usług. Dzielę się cennymi recenzjami, poradami i rankingami, aby pomóc użytkownikom dokonywać świadomych wyborów. Odkrywajcie ze mną najlepsze oferty i miejsca!

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły