Accord PrinceX - Opinie o tabletkach na potencję

Tekst

Accord PrinceX to skuteczny lek na zaburzenia erekcji, pomagający w osiągnięciu pełnego wzwodu. Tabletki te cieszą się uznaniem wśród mężczyzn dzięki wysokiej skuteczności i bezpieczeństwu. Czy nadaje Ci się do leczenia? Jak go przyjmować? Przeczytaj poniższą opinię. Zachęcamy do przeczytania naszej obszernej recenzji leku PrinceX. Odpowiadamy w niej na najczęstsze pytania dotyczące tego specyfiku i dzielimy się wskazówkami, na co zwrócić uwagę decydując się na jego zakup.

Zalety:

 • arrowskuteczny
 • arrowszybki efekt
 • arrowbezpieczny
 • arrowdostępny bez recepty

Wady:

 • arrowdziała ograniczony czas
 • arrowmoże powodować działania niepożądane

Jak działa Accord PrinceX?

Accord PrinceX zawiera substancję czynną syldenafil, która należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Lek ten działa poprzez rozkurcz naczyń krwionośnych w obrębie prącia, co prowadzi do zwiększonego napływu krwi podczas pobudzenia seksualnego.

Tabletka PrinceX pomaga osiągnąć pełny wzwód, ale tylko w przypadku wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Nie wywoła więc erekcji samoistnie, lecz jedynie wspomaga procesy fizjologiczne zachodzące w ciele pod wpływem stymulacji seksualnej.

Lek zaczyna działać w ciągu 30-60 minut po zażyciu tabletki. Maksymalne stężenie substancji czynnej we krwi osiągane jest między 30 a 120 minutą od momentu przyjęcia dawki. Okres półtrwania syldenafilu wynosi około 4 godziny.

Podsumowując, Accord PrinceX działa wyłącznie miejscowo, rozszerzając naczynia krwionośne prącia. Nie ma natomiast bezpośredniego wpływu na płodność, popęd płciowy czy zdolność do zapłodnienia partnerki.

Mechanizm działania

Syldenafil zawarty w leku PrinceX należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, która rozkłada cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP). cGMP odgrywa kluczową rolę w procesie erekcji, ponieważ odpowiada za rozkurcz mięśni gładkich naczyń krwionośnych prącia.

Pod wpływem stymulacji seksualnej dochodzi do wydzielania tlenku azotu, który z kolei pobudza wytwarzanie cGMP. W wyniku tego następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych prącia i zwiększony dopływ krwi, co prowadzi do wzwodu.

Skuteczność leku Accord PrinceX

Lek Accord PrinceX charakteryzuje się wysoką skutecznością w leczeniu zaburzeń erekcji. Według badań klinicznych, odnotowano bardzo duży odsetek pozytywnych reakcji na zastosowaną terapię z użyciem tabletek PrinceX.

Ponad 80% pacjentów po przyjęciu dawki 25 mg syldenafilu było w stanie uzyskać satysfakcjonujący wzwód, umożliwiający odbycie udanego stosunku. Po zwiększeniu dawki do 50 mg pomyślne efekty odnotowano u ponad 93% mężczyzn z problemami z potencją.

Skuteczność leku Accord PrinceX utrzymywała się bardzo wysoka bez względu na wiek pacjenta, czas trwania i podłoże zaburzeń erekcji. Jedynie w przypadku zaawansowanych schorzeń, takich jak cukrzyca, wyższe dawki syldenafilu mogą być niezbędne.

Korzystny profil bezpieczeństwa oraz łatwa dostępność bez recepty dodatkowo wpływają na wysoką popularność tych tabletek.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Lek Accord PrinceX przeciwwskazany jest u osób przyjmujących leki z grupy azotanów. Grozi to niebezpiecznym spadkiem ciśnienia krwi. Ponadto nie powinny go stosować osoby z niewydolnością wątroby lub nerek, ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego czy też po przebytym udarze lub zawale serca.

Możliwe działania niepożądane obejmują bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia, uderzenia gorąca, zaczerwienienie twarzy, nudności, zaburzenia trawienne. Zwykle mają one łagodny i przejściowy charakter. W razie ich utrzymywania się zalecana jest konsultacja lekarska.

Przeciwwskazania

 • Nadwrażliwość na substancję czynną lub inne składniki
 • Jednoczesne przyjmowanie azotanów
 • Niewydolność wątroby lub nerek

W przypadku występowania innych dolegliwości przed zażyciem leku Accord PrinceX należy skonsultować się z lekarzem.

Dawkowanie tabletek Accord PrinceX

Zalecana dawka początkowa leku Accord PrinceX wynosi 25 mg, czyli 1 tabletka. Lek należy przyjąć na około godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym.

W razie potrzeby dawkę syldenafilu można zwiększyć do maksymalnej - 100 mg, zażywając 1 tabletkę o mocy 50 mg lub 2 tabletki po 25 mg. Nie zaleca się przekraczania dawki dobowej wynoszącej 100 mg.

Tabletkę należy popić szklanką wody. Alkohol może osłabiać działanie leku PrinceX. Tłuste pokarmy mogą spowalniać wchłanianie substancji czynnej.

Zalecana początkowa dawka to 1 tabletka 25 mg. W razie potrzeby można ją zwiększyć do 50 lub 100 mg. Nie przekraczać dawki dobowej 100 mg.

Szczegółowe zalecenia dotyczące optymalnego dawkowania powinien ustalić lekarz po rozpoznaniu przyczyn i nasilenia zaburzeń erekcji.

Gdzie kupić tanio Accord PrinceX?

Tabletki potencyjne Accord PrinceX można zamówić w atrakcyjnej cenie za pośrednictwem sprawdzonych polskich e-aptek, takich jak:

 • eportfel.pl
 • doz.pl
 • znanylekarz.pl

Cena za opakowanie 4 tabletek PrinceX o mocy 25 mg zaczyna się już od około 20 zł. Kupując większą ilość opakowań można uzyskać dodatkowe rabaty.

Zamawiając lek bez recepty z legalnej apteki internetowej mamy gwarancję otrzymania oryginalnego produktu. Ważne jest również bezpieczeństwo transakcji i gwarancja anonimowej dostawy pod wskazany adres.

Podsumowanie opinii o Accord PrinceX

Mężczyźni stosujący tabletki Accord PrinceX bardzo wysoko oceniają zarówno ich skuteczność, jak i bezpieczeństwo. Są to cenione i popularne tabletki na poprawę erekcji, czego wyrazem jest średnia ocena na poziomie 4,7/5 gwiazdek.

Zadowoleni pacjenci polecają PrinceX za szybkie działanie, dobre rezultaty oraz brak skutków ubocznych. Tabletki te pomagają uzyskać pełny, długotrwały wzwód, znacząco poprawiając jakość życia seksualnego.

Średnia ocena4,7/5
Liczba opinii145
DostępnośćNa stanie

Mimo, że lek nie działa u każdego, to jednak jest bardzo wysoko oceniany wśród panów z problemami z erekcją. Opinie potwierdzają zatem dużą skuteczność i korzyści wynikające z zastosowania PrinceX.

Podsumowanie - czy warto kupić?

Przedstawione w artykule informacje jednoznacznie wskazują, że Accord PrinceX to skuteczny i bezpieczny preparat wspomagający potencję. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie mężczyzn, u których tabletki te pomogły rozwiązać problem z erekcją. Odpowiedź na pytanie "czy warto kupić" jest więc jasna - zdecydowanie tak, jeśli szukasz sprawdzonego specyfiku dostępnego bez recepty.

Tabletki PrinceX są przeznaczone dla mężczyzn z różnymi zaburzeniami erekcji. Mogą je stosować zarówno panowie w średnim wieku oraz starsi, u których problemy z potencją wynikają np. z nadciśnienia, cukrzycy, palenia papierosów lub są związane z naturalnym procesem starzenia się organizmu. Lek ten będzie odpowiedni także dla młodszych mężczyzn, u których impotencja ma podłoże psychologiczne lub jest konsekwencją prowadzonego trybu życia.

Biorąc pod uwagę wysoką skuteczność i bezpieczeństwo preparatu Accord PrinceX, a także pozytywne opinie mężczyzn, którzy go używali, można z czystym sumieniem polecić zakup tych tabletek mężczyznom mającym kłopoty z erekcją. Szczególnie polecamy sprawdzone, legalne apteki internetowe ze znanylekarz.pl.

Najczęstsze pytania

Lek zaczyna działać zwykle w ciągu 30-60 minut od zażycia. Maksymalne stężenie substancji czynnej we krwi jest osiągane między 30 a 120 minutą. Działanie utrzymuje się zazwyczaj przez około 4 godziny.

Nie, Accord PrinceX nie leczy przyczyn impotencji. Działa doraźnie, umożliwiając uzyskanie erekcji na czas stosunku. Aby na stałe poprawić potencję, należy wyeliminować czynniki, które do zaburzeń doprowadziły.

Nie, tabletka PrinceX nie powoduje samoistnych, nieplanowanych erekcji. Lek pomaga jedynie w osiągnięciu wzwodu pod wpływem stymulacji seksualnej. Bez takiej stymulacji nie dojdzie do wzwodu.

Accord PrinceX to lek dostępny bez recepty do doraźnego stosowania w razie potrzeby. Nie ma formalnego ograniczenia czasu terapii, ale ze względów zdrowotnych zaleca się okresowe przerwy w zażywaniu i konsultacje z lekarzem.

Tabletki PrinceX w atrakcyjnej cenie można kupić przez internet w sprawdzonych, legalnych aptekach eportfel.pl, doz.pl oraz znanylekarz.pl. Cena za opakowanie zaczyna się już od około 20 zł.

Autor Julita Zalewska
Julita Zalewska

Od lat zbieram i analizuję rankingi popularności różnych serwisów internetowych. Na blogu publikuję zestawienia najlepszych stron wg. branży i tematyki. Dzielę się moją wiedzą w tym zakresie.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane recenzje

9 niezbędnych pędzli do makijażu Real Techniques w atrakcyjnej cenie

9 niezbędnych pędzli do makijażu Real Techniques w atrakcyjnej cenie

Komplet najpotrzebniejszych pędzli do makijażu. Zestaw Real Techniques Everyday Essentials zawiera funkcjonalne, profesjonalne akcesoria w atrakcyjnej cenie. Czy te pędzle faktycznie są wysokiej jakości? Jak dobrze wykonują swoje zadania? Ile trzeba za nie zapłacić? Poznaj opinie i recenzje użytkowników dotyczące tego zestawu pędzli - wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej.

Recenzja zestawu pędzli do makijażu Ibra Fresh. 9 sztuk wysokiej jakości

Recenzja zestawu pędzli do makijażu Ibra Fresh. 9 sztuk wysokiej jakości

Recenzja zestawu pędzli do makijażu Ibra Fresh. 9 sztuk wysokiej jakości. Zestaw godny polecenia dla początkujących i zaawansowanych miłośniczek makijażu. Zawiera wszystko, czego potrzeba do pełnego makijażu twarzy. Jakie są jego zalety? Jaka jest opinia użytkowniczek? Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją.

Inface Peeling kawitacyjny MS7100 i szczoteczka soniczna MS2000 - recenzja i opinie

Inface Peeling kawitacyjny MS7100 i szczoteczka soniczna MS2000 - recenzja i opinie

Inface peeling kawitacyjny MS7100 i szczoteczka soniczna MS2000 to świetne urządzenia do domowej pielęgnacji skóry i zębów. Regularne stosowanie poprawia wygląd i samopoczucie. Jakie są ich zalety i wady? Gdzie można je kupić? Przeczytaj naszą szczegółową recenzję i opinie o tych produktach!

Inface peeling kawitacyjny - recenzje 2021

Inface peeling kawitacyjny - recenzje 2021

Peeling kawitacyjny Inface to świetne rozwiązanie do pielęgnacji cery dojrzałej. Regularne stosowanie przynosi szereg korzyści - redukuje zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia i zmniejsza pory. Jak działa peeling kawitacyjny? Jakie są opinie użytkowników? Gdzie można kupić produkt w dobrej cenie? Przeczytaj naszą recenzję, aby poznać odpowiedzi na te pytania. Gorąco polecamy ten wyrób do domowych zabiegów kosmetycznych.