Book of Lists

A guide to polish business and industry.

Gala 2018

23 wydanie publikacji
Book of Lists

Wydanie 23 edycji publikacji uświetniła uroczysta gala wieczorna, która odbyła się 17 września 2018 r. w Sali Balowej Ludwikowska w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Podczas uroczystości przyznane zostały certyfikaty za zajęcie pierwszych miejsc w poszczególnych rankingach, a także wyróżnienia oraz nagrody specjalne.

Morten Lindholm, wydawca i redaktor naczelny grupy Warsaw Business Journal, wręczył również nagrody specjalne Spotlight Awards oraz nagrodę Rising Star dla firmy Cresa Polska za wprowadzanie nowego modelu działania na rynku usług doradczych w zakresie nieruchomości w Polsce oraz  świadczenie usług agencyjnych wyłącznie na rzecz najemców. Statuetki Spotlight Award za dotychczasowe osiągnięcia na polskim rynku otrzymały trzy firmy. No. 44 Luxury Rental została doceniona za stworzenie nowej kategorii usług instytucjonalnego i długoterminowego najmu o najwyższych światowych standardach, jakie dotąd w Polsce nie były oferowane, a firma Vastint Poland za harmonijne połączenie nowoczesnego wzornictwa biurowego oraz za ponadstandardowy udział terenów zielonych w ramach działalności Business Garden. Firma Ghelamco Poland otrzymała nagrodę Spotlight za konsekwentne inwestowanie w projekty biurowe zlokalizowane w rejonie Ronda Daszyńskiego.

Galę poprowadzili wydawca i redaktor naczelny Warsaw Business Journal, Morten Lindholm, oraz Project & Research Manager Book of Lists, Monika Rozner. Na uroczystości pojawiło się wiele osobistości świata biznesu. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na koktajl.